Velkommen til påskerebus!

Randaberg og Grødem menigheter inviterer alle til et utendørs rebusløp

Velkommen til PÅSKEREBUS

I forbindelse med at alle arrangement i menighetene og ellers i kommunen er avlyst, ønsker menighetene å invitere alle til PÅSKEREBUS!!

På hver post er det forskjellige spørsmål – om påsken og om Randaberg kommune. Og her er spørsmål både for barn og voksne.

Alle kan delta – og det gjør du på følgende måte:

Last ned appen Turf Hunt på din telefon, og legg inn koden du finner på første post – på Randabergfjellet. Du vil totalt finne 10 poster du kan besøke i løpet av påsken på forskjellige steder, og du vil kunne svare på alle spørsmålene på appen.

Vinner vil bli kåret utifra antall poeng på løste spørsmål på postene, og om flere har samme antall poeng vil et vippespørsmål med antall steiner i en flaske avgjøre hvem som vinner ved å trekke riktig antall.

Premie; Valgfri familiepakke middag fra Ventilene Viste Strandhotell + noen overraskelser.

BLI MED UT PÅ TUR!

Dette arrangementet er godkjent av kommuneoverlege ift smittevern